Orka Metro Wi-Fi Network WIN&WIN Sistemi

AĞ HİZMETLERİ

AĞ HİZMETLERİ

 

» PtP

Noktadan noktaya yüksek hızlarda kablosuz ağ hizmetleri. İstenilen noktalarda teknik analiz çalısmasının ardından sistem kurulumu yapılır. Yüksek güvenlik, stabilite ve hız PTP'nin değişmeyen kriterleridir. Sistemi ağınıza ekleyebilir ve uzaktaki ağınıza kolayca ulaşabilirsiniz. PTP networkunuzu izlemenizi ve yönetmenizi sağlayan esnek hızlarda yapılandırılabilen ORKA hizmetlerinden bir tanesidir.

 

» PTMP

Noktadan çok noktaya ulaşmanızı sağlayan ölçeklendirilebilir PTP hizmetimizdir. Sistem altyapısı teknik analiz çalısmasının ardından PTP ile aynı yapıyı kullanarak merkez ağınıza diğer şubelerinizi yüksek hızlarda ve güvenlikte adapte etme imkanı sunar. PtMP ile tüm ağlarınızı tek bir noktadan yönetebilir ve izleyebilirsiniz. Altyapı maliyetlerini minimize eden ve maksimum müşteri memnuniyetine dayalı ORKA hizmetlerinden bir tanesidir.

 

» Mobil Wi-Fi

Özel toplantılarınızda, konferanslarınızda yüksek kapasiteli, ölçeklendirilebilir Wi-Fi ağı ile ORKA yanınızda. Aktivite süresince;

- Kullanıcı gruplandırma ve grup bazlı bandwidth kontrolü

- On-Site teknik destek

- Endüstriyel sınıfta ekipman desteği

- Aktivite Hotspot desteği

- Aktivite Sponsoru Hotspot reklam desteği

- İçerik filtreleme

- Kullanım raporlama

 

» Hotspot

Açık alanlarda müşterilerine internet hizmetini yönetilebilir ve izlenebilir olarak vermek isteyen kurumlar için esnek ORKA çözümlerinden bir tanesidir. Sistem kurulumu, kurumun istekleri göz önünde bulundurularak yapılır. Kullanıcılar sınıflandırılabilir, izlenebilir ve yönetilebilir. Ana ekranda kurum hakkında bilgi verilebilir ve duyurular yayınlanabilir.

 

» Mesh

Altyapı maliyetlerini minimize eden, kendi kendini yönetebilen esnek ORKA çözümlerinden bir tanesidir. İnternet hizmetinin verilmek istenildiği alan göz önünde bulundurularak uzman teknik ekipler tarafından network planlaması yapılır. ORKA Mesh çözümlerinde kablolama maliyetini minimize etmek temel esastır. İlgili ürünler merkezden ulaşılabilir ve izlenebilir. Frekans kullanımı minimum seviyede tutularak temiz bir network trafiği oluşturulur. ORKA Mesh çözümleri oteller, tatil köyleri, marina, halka açık alanlar ve her türlü spor aktivitelerinin yapıldığı alanlarda güvenle kullanılabilir.

 

» Wi-Fi

Kablosuz internet kullanımının arttığı ve bilgi güvenliğinin ön plana çıktığı bu yıllarda ORKA esnek Wi-Fi çözümleri ile yanınızda. Wi-Fi hizmetinin verilmek istendiği alanlar uzman network ekipleri tarafından incelenir ve müşterinin istekleri doğrultusunda maksium performans baz alınarak yapılandırılır. Wi-Fi ağı içerisinde ORKA Mesh, Hotspot, PTP ve PtMP çözümleri kullanılabilir. Bu sayede Wi-Fi ağı genişletilebilir ve bölgesel olarak birbirinden bağımsız farklı Wi-Fi networkler olarak çalıstırılabilir.

 

» Lisanslı Band Çözümleri

ORKA, Bilişim Teknolojileri Kurumundan aldığı lisans kapsamında frekans kirliliğinin yoğun olarak yaşandığı ve maksium performans ve hızın istendiği durumlarda Lisanslı Band Çözümleri ile hizmetinizde. İstenilen kriteler göz önünde bulundurularak ORKA; PTP ve PtMP hizmetleri Lisanslı Band üzerinden de gerçekleştirilebilir. İlgili lokasyonlar arasında açık görüş , freshnel zone analizleri ve bölgedeki hava şartları göz önünde bulundurularak frekans şeçilir. BTK kurum başvuruları ORKA tarafından yapılır ve kurumdan gelecek frekans kullanım yetki belgesinin ardından kurulum gerçekleşir. Lisanslı Band kullanım ücretleri yıllık olarak tahsil edilir.

Sık Sorulan Sorular

» Metro Wi-Fi Altyapısı Nasıl Çalısır.
» Kablosuz Network Güvenlimidir?
» Sabit Hat Gerekli mi?
Tüm Sorular

Franchising

ORKA franchising hizmetleri paket olarak sunulur.Paket tüm ORKA hizmetlerini kapsar.Paket içerigi, internet hizmetinin verilmek istendigi alanlardaki teknik inceleme raporunun ardından son halini alır.

Başvuru Formu

Bize Ulaşın

Telefon 0800 606 2038
Telefon 0242 212 1010-11 pbx
E-Posta info@orka.net.tr

İletişim formumuz aracılığıyla bize soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

İletişim Formu

Sosyal Ağlarda Orka

orka @ facebook orka @ instagram
Orka Metro Wi-Fi Network Sosyal Ağlar Instagram Orka Metro Wi-Fi Network Sosyal Ağlar Facebook 0242 212 10 10 info@orka.net.tr

Bu site ve içeriğini oluşturan materyallerin kullanım hakları Orka’ya aittir, izinsiz kullanılamaz © 2012.